
Vélemények (4)
Remek politikai sorozat. A demokrata párt szemszögéből mutatja be a rivalizálást, a versengést és a sportszerűtlenebb, már-már aljas húzásokat. Benézhetünk a kulisszák mögé, láthatjuk a melót, amit a legkisebb fogaskerekek végeznek, de a magasabb pol... Több
Sokszor néztem fiatalkoromban, akkor még kicsit elvontnak tűnt, de ahogy visszaemlékszek ma már teljesen érthető.
az egyik legjobb politikai témájú sorozat, ami betekintést ad az amerikai magaspolitika kulisszái mögé
intelligens sorozat, ami egy percig sem untat, és teljesen magával ragad, belső titkok a Fehér Ház működéséről. akit kicsit is érdekel Amerika vagy a politika, szeretni fogja ezt a filmet, de az is, aki csak az igazán igényes sorozatokat nézi meg, ennél nem fog csalódni, és garantáltan a képernyő elé ragad