Nyomkeresők

Nyomkeresők

Trackers
szabi

1. évad (2019) - 6 epizód

Dél-Afrika, Fokváros. A Nyomkeresők című minisorozat három párhuzamos történetszálon fut: egy szövevényes nyomozás, nemzetközi terroristák és gyémántcsempészek.

Azt követően, hogy a pályafutása mélypontra jutott a hírszerzésnél, Lemmer új életet szeretne kezdeni egy nyugodt kisvárosban, de a… Több

Rendező: Jyri Kähönen
Ország: Dél-afrikai Köztársaság
Premier: 2019 | HBO Max (2020.08.17.)

KULCSSZAVAK

2021.02.11 Robinson76

Ez most mi is akart lenni?

Nesze semmi, fogd meg jól! Valami ilyesmit éreztem, látván a sorozat elejét. Egyszerre túl sok minden akart lenni ez a széria. Egy kicsit hírszerzős, gyémántcsempészes, terrorista sejtes, a szervezett bűnözést és az orvvadászatot is érintő szál, amik a végén összefutnak, csak legyen ideje a nézőnek kivárni. Hát nekem nem volt, csak utánaolvastam, onnan tudom. Párszor már megjártam a hasonlóan bevállalós sorozatokkal. Pedig tudjuk: "ki sokat markol, keveset fog". Mindehhez nem túl látványos külső párosul, pedig a mai világban fontos a külcsín is. Sajnos nekem valahogy nem állt össze ez az egész, így csak egy közepesre tudom értékelni.

2019.05.23 szabi

Hát, nem ez a legpörgősebb sztori, amit életemben láttam, viszont nagyon magába tud szippantani, még így is, hogy sokszor elveszítettem a fonalat. Nem egy mélyenszántó történet, de nem is fogsz megpusztulni az unalomtól, vagy épp nem találsz minden jelenetet ismerősnek más sorozatokból.

2019.10.10 romcul

Nem vagyok nagy thriller rajongó, de ez a sorozat teljesen magával ragadott, csak remélni tudom, hogy a további részek sem veszítenek abból a lendületből, amivel az első epizód indított.

2020.04.23 Gyuri

Összességében nem rossz, de kicsit hiányoltam az erős karaktereket, főként a főszereplő lehetne kicsit karizmatikusabb. A cselekmény azonban határozottan érdekes, a hibái ellenére is érdemes adni egy esélyt a Nyomkeresőknek.

2020.05.10 Jackob

Bár ebben a műfajban nem igazán hoz semmi újat, a kliséstől eltérően maga a helyszín szerintem sokkal jobb választás volt, mint bármelyik amerikai város, amit általában alapul vesznek a készítők. A Nyomkeresők egészen izgalmas, ugyanakkor kiszámítható sorozat, unaloműzésre viszont még így is kiváló.

Mellékhatás
A Nagy Fehér Főnök