Messiás

Messiah
Kanyi

1. évad (2020) - 10 epizód

Mehdi Dehbi

Az FBI felfigyel egy aktivistára, aki nagyon rövid időn belül nemzetközi figyelmet vívott ki magának. Az ügynökséget rendkívül érdekli, ki lehet a titokzatos személy.

(csd)

Premier: 2020 | Netflix (2020.01.02.)

2022.01.07 akela70

És mégiscsak sikerült...

Én naiv, azt hittem, hogy egy amcsi film, amiben végre nem a mainstreamnek akarnak megfelelni, azután jöttek a szokásos hazugságok: gyermekét nevelni képtelen, iszákos, fehér keresztény papi család, lenézett egyetemista, CIA-főnök négerek, boltokat fosztogató fehérek, megbocsájtó, érzelgős izraeli katonák, arab egyetemi tanárnő csadorban, legalább a b*ziszál kimaradt, gondoltam, de nem, a 8. részben megjelent a jóképű CIA-ügynök, akiről - bár semmi köze a cselekményhez - kiderül, hogy fartúró. Jó szórakozást!

2020.01.12 Anti007

a nap véleménye

Napjainkban a Messiás kopott farmerban és Adidas melegítő felsőben tér vissza...

Ha valóban az volt a készítők célja, hogy vitát generáljanak, kérdéseket tegyenek fel, akkor az maradéktalanul sikerült. Változtat-e bármin, hogy ő tényleg a Megváltó? Képes lehet-e bárki egy jól megtervezett csalással rászedni az egész bolygót? Medd... Teljes kritika

2021.12.16 Lóri Ádámcsik

Vontatott

Az előzetes egy nagyon jó sorozatot ígért, de a valóságban sajnos vontatott lett szerintem a sorozat. Nem kötött le, és a szereplők sem fogtak meg.

2020.01.07 Alexandrox Horváth

Alexandrox

Igen minden nap megnézem..:) Én nem néztem soha egy sorozatot még életembe de ez Nagyon jó izgalmas ahogy először láttam az összes részt még néztem nem sok igaz ez 2 napja volt de kB 5 |részt zsinórban. Szóval jó nagyon.

2020.11.02 Kanyi

Nagyon érdekes sorozat, úgy állítja az embert a visszajövetel elé, hogy a Messiás egy teljesen átlagember.

Mellékhatás
A Nagy Fehér Főnök