Az első igazi nyár

The Way, Way Back

2022.07.25 tangatamanu

Nagyon szerethető.

2017.07.25 Deku

Nagy meglepetés volt, hogy bejött nekem ez a film, a története remek és a színészek is tökéletesek voltak. Kevés ilyen film van mint ez. Kellemes könnyed kikapcsolódás és szórakozás. Nem bántam meg.

2019.12.20 dailyfilmsan

Kedves nyári film egy kicsit sem kedves helyzetből kimagaslóan jó színészekkel. Tiniproblémáktól kezdve a felnőttek gondjáig próbál mindennel foglalkozni és közben nevettetni. Nem mondom van mikor nem sikerül de többnyire szórakoztató.

2022.03.29 KCintia

Imádtam a hangulatát!

Ez a film számomra nagyon jó volt, és hangulatosnak éreztem egész végig. Tetszett, hogy nemcsak a tiniproblémákba nyerhettünk bepillantást, hanem kicsit a szülőkébe is. A jellemfejlődés is remekül át lett adva, nem is kellett más hozzá, csak egy spontán haver, nyár és strand! Imádtam a filmet, az atmoszféráját!

2018.03.17 BaloghBogi42

Fantasztikus film. Tökéletesen szemlélteti, hogy a csendes, visszahúzódó, látszólag magának való srác, hogyan oldódik fel, és talál magára a megfelelő környezetben, és a megfelelő emberek között. Hogyan ismerkedik meg a szerelemmel, találja meg az ig... Több

2015.05.10 hejnekem

Remek, igazi "feel good" film, talán a Család kicsi kincséhez tudnám hasonlítani hangulatban. Nagyon jól folyik a medrében a történet, és pont olyan pillanatokban vicces ahol kell. Tulajdonképpen egy felnőtté válós film.

2015.02.02 Zsofi821

A film nem áll messze a valóságtól. Szerethetőek a szereplők, és talán miattuk élvezetes a film, a sztori csak másodlagos. A komoly témák ellenére könnyed marad.

2016.04.30 Leoni

Nagyon jó film, emlékezetes karakterekkel, hangulatos zenékkel, és az introvertáltaknak különösen tetszhet, hiszen ők értik meg igazán, hogy milyen ilyennek lenni. Sam Rockwellt az ilyen barátságos szerepekben nagyon szeretem, amikor teljesen lazán ismerkedik össze a sráccal, és bevezeti a saját barátai körébe.

2015.06.28 Buborék

Nekem ez a film nem tetszett. A történet sablonos, a humora egyáltalán nem jó. A színészekre nem igazán lehet panasz, de egyszer elég megnézni, mivel nem valami szórakoztató!

2015.05.08 Henczi

A sablonosnak tűnő sztori ellenére nagyon szórakoztató, vicces film, ami egy meghatározott életérzést sugároz, hangulatvilága is érdekes. Tényleg elmenyt nyujt a film.

2015.11.02 krysn95

Sam Rockwell..akkor már rossz nem lehet. Magával ragadó kedves és reális az egész film. Komoly mégis könnyed és ettől remek. Sam meg szimplán zseniális..az egyik legjobb karakter. Olyan amilyet csak sorozatokban szoktak tudni építeni.

2015.05.10 Szeky

Ezt a filmet mindenkinek tiszta szívből tudom ajánlani. Életszerű a története, remek alakítást láthatunk az egészen fiatal főszereplőtől is. Hajnali 2kor elalvós filmnek szántam, de végig ébren tartott. Sam Rockwell zseniális színész, nagyon jól hozz... Több

2015.08.16 Corazon.Donq

A karakterek, a történetvezetés, a zene minden nagyon együtt van! A helyszín, a látvány, a zene, és a színészek előadása mind csak emelik eme remek filmet. Bátor szívvel ajánlom!

2015.10.06 idefix

Élettel teli, kedves film, aranyos karakterekkel. Vannak laposabb részei, de mindent egybevetve szórakoztató, élvezetes film, ami jókedvre derít kortól függetlenül.