Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

Bernie   2015. 10. 15.

Ez a film kissé Chris Columbust idézi, amit én nem kifejezetten kedvelek. Kissé szirupos és nagyon sematikus karaktereket láthatunk. Ettől pedig valahogy nagyon érdektelenné válik a film, nem tud mély tartalommal rendelkezni. Ez nagy kár, mert van potenciál benne.

zarra   2015. 03. 02.

Méltatlanul elfeledett film, a napokban találtam rá én is teljesen véletlenül. Kedves történet, szép látványvilág, kellemes vasárnap délutáni kikapcsolódás.

Gwen_mot   2015. 04. 26.

Én ezt annak idején elsőként láttam, és imádtam. nem régiben újranéztem, és pocséknak találtam. Egyszerűen semmi nem működik benne. Fogalmam sincs, hogy milyen korosztálynak készült, de azért jó lett volna ha a nagyobbakra is gondolnak.

Kathryn Hahn
Rainn Wilson