Nyomd, Bébi, nyomd!

Movieaddicts.hu
2017/06/25

Értékelés: 8.5/10
Nyomd, bébi, nyomd
Olyan ez a film, mint egy autósüldözős akciómusical, ahol a dalok nem kilógnak a film cselekményéből, hanem szerves részei annak. Az év eddigi legszórakoztatóbb, leginkább magával ragadó mozis élménye a Baby Driver. Érdemes elmenni rá? Szép költői kérdés. Több

Filmertek.blog.hu

Nyomd, bébi, nyomd
Én nagyon jól szórakoztam a filmen és végre valami, ami nem veri le a saját maga (és nyilván rendezőjének életműve alapján) által állított magas lécet. Nyugodtan üljetek fel a hype vonatra. Ennél nehezen hiszem, hogy dögösebb, viccesebb, akciódúsabb, lazább és élvezetesebb filmet fogunk még látni idén. Több

Smoking Barrels

Értékelés: 7.5/10
Nyomd, bébi, nyomd
A Nyomd, bébi, nyomd olyannyira markáns szellemiséggel bír, hogy az ilyen apróságok aligha tudják kibillenteni a nézőt - minden képkockából sugárzik, hogy Edgar Wright pont ilyennek álmodta meg a filmet, ami nem biztos, hogy huzamosabb ideig emlékezetes élményt fog nyújtani, de minimum néhány napig kizárt, hogy ne az itt hallott zenék pörögnének a fülünkben. Több

Vox.hu

Nyomd, bébi, nyomd
Edgar Wright már megint megcsinálta: az új filmje kötelező darab mindenki számára, aki szereti a dögös zenéket, a vérpezsdítő száguldást és a magával ragadó, eredeti zsánermozikat. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!