ArpiHajdu és Réci   2017. 07. 09.
Egyénisége van a filmnek

Az idei nyár, sőt az év meglepetésfilmjében egy bizonyos dolog azonnal elnyerte a tetszésemet: az alapkoncepció, amelyben a filmzene más jelentéssel bír, mint puszta aláfestés, vagy hangulatteremtés. Kifejezetten a zeneszámokra koreografált jelenetek vannak, és ráadásként iszonyú hatásosak is (egy cikkben olvastam, hogy a rendező minden egyes, a filmben szereplő dalt pontos megalapozottsággal választott ki, s hogy még a szereplőválogatások meg sem kezdődtek, de a zeneszámok már megvoltak)! Így szerintem nem túlzás kijelenteni, hogy a filmzene már-már egy önálló szereplőként funkcionál a filmben. Zenében tehát überkirály, az üldözős jelenetei is profi módon vannak megkoreografálva, de mindez ... több»

Shelby07   2018. 01. 05.

Egy kicsit lassan indult be a történet, de a közepétől érdekessé kezdett válni, és onnantól a végéig lekötötte a figyelmem. Nem mondom hogy a kedvenc filmemmé vált, de egyszer mindenképp érdemes megnézni!

Orosz István   2017. 07. 17.

Ez valami nagyon ütős film, lett, a Sony most nagyot alkotott. Volt benne humor akció, egyébként Baby karaktere sem volt egy átlagos. Nálam az idei év eddigi legjobb filmje lett, mindenkinek csak ajánlani tudom.

Deku   2017. 07. 23.

Sikerült a filmet moziban megnézni és azonnal elmondható róla, hogy tuti moziban nézős. Azt vettem észre, hogy a film egyik pillanata sem olyan ahol unatkozni lehetne. Végig pörgős és izgalmas, ezen kívül szép számmal akad benne humor is az ízléses fajtából. A zene pedig itt kiemelkedő szerepet kapott. Remek színészeket találtak ehhez a filmhez. Nem is kell jobb film. Eszméletlen alkotás.

HercegPeter   2018. 06. 15.

Elég sok jót hallottam róla, így elkerülhetetlen volt, hogy előbb-utóbb nekiüljek. Őszintén szólva, én egy kicsit többet vártam, de azért nem rossz. Pörgős és egész jól kidolgozott akciójeleneteket láthatunk. Viszont a poénok nekem nem igazán jöttek be, kicsit erőltetettnek éreztem őket. Egész film alatt valami drámai befejezést vártam. Azt hittem, hogy a lány meghal a végén, vagy a srác ér hősies véget. Szerintem ez emelt volna a filmen. Azon viszont kiégtem, hogy a csaj csak pár napja ismerte a gyereket, de képes volt öt évig várni rá. Ilyen ma nemigen van.

Herman \'Flea\' Clifton
Lanny Joon
Herman \'Flea\' Clifton
CJ Jones
Lanny Joon
Jon Hamm

Olyan ez a film, mint egy autósüldözős akciómusical, ahol a dalok nem kilógnak a film cselekményéből, hanem szerves részei annak. Az év eddigi legszórakoztatóbb, leginkább magával ragadó mozis élménye a Baby Driver. Érdemes elmenni rá? Szép költői kérdés. 8,5/10 több»

Én nagyon jól szórakoztam a filmen és végre valami, ami nem veri le a saját maga (és nyilván rendezőjének életműve alapján) által állított magas lécet. Nyugodtan üljetek fel a hype vonatra. Ennél nehezen hiszem, hogy dögösebb, viccesebb, akciódúsabb, lazább és élvezetesebb filmet fogunk még látni idén. több»

A Nyomd, bébi, nyomd olyannyira markáns szellemiséggel bír, hogy az ilyen apróságok aligha tudják kibillenteni a nézőt - minden képkockából sugárzik, hogy Edgar Wright pont ilyennek álmodta meg a filmet, ami nem biztos, hogy huzamosabb ideig emlékezetes élményt fog nyújtani, de minimum néhány napig kizárt, hogy ne az itt hallott zenék pörögnének a fülünkben. több»

A film összbevétele 226 945 087 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 138 838 232 forintot termelt. A hazai mozik összesen 97 647 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Az elején a kávézóval szemközti ház falán van egy fekete szív graffiti. De amikor Baby meglátja a lányt, a szív már piros színű.

(Zsu8004)

Az elején, a főcím alatt, amikor Baby elmegy kávéért, az utcán a graffitik mind az éppen hallható dal odaillő szövegei.

(Zsu8004)

A film költségvetése 34 millió dollár volt és jelenleg 226 millió bevételnél tart világszerte.

(Bob)