Barátok, szerelmek, barbecue

Barbecue

2018.11.30 migoras

Szerintem ez a pénz nem éri meg a mozijegy árát. Azt írják, hogy egy komédia, de hát nem is vicces. Ellenben unalmas. Igazán nem éri meg végigülni azt a több mint másfél órát 2 jó poén végett. Pedig a franciák nagyon jók a vígjátékokban.

2017.08.11 moviewer

Szerintem kifejezetten érdekes film volt. Nagyon jó volt az alapötlet és a gondolatfelvetés. Habár elvileg egy vígjáték, mégsem a humor volt a legfőbb erénye, legalábbis az én szememben. De ettől el tudtam vonatkoztatni, és szerintem ez szükséges a f... Több

2015.05.07 goldfisy

Érdekes témát boncolgat ugyan a film, de hiányzik a minőségi humor, nincsenek frappáns karakterek, és az erőfeszítések hiánya miatt kudarcba fullad a film, és marad a felszínesség.

2016.03.16 ZsoltSon

Francia is meg komédia is, de én ettől többet vártam. Valahogy nem annyira viccesek a történetek és a poénok sem igazán ütősek. Egyébként az alapsztori még jó is lenne, csak több tartalommal kellett volna megtölteni. Így viszont csak egy közepesen vicces középszerű vígjátékról beszélhetünk.

2015.02.26 Remes982

Én szeretem az ilyen könnyed vígjátékokat, amiken nem kell sokat gondolkodni. A film igyekszik vicces lenni, számos sztori kerül elő, és sokat játszik a helyzetkomikumokkal. Nem is sikerült annyira rosszul, de azért fergetegesen jó sem lett.

2016.02.26 ovejuna

Láttam már jobb filmet is meg rosszabat is, ez a középmezőnybe éppen belepasszol. Lehet rajta nevetni egyszer-kétszer, lehet rajta mosolyogni párat és ha az ember hajlamos elgondokodni a történetek mondanivalóján, akkor akár még profitálhat is a filmből.

2016.07.03 tbelina29

Eric Lavaine alkotott egy teljesen középszerű filmet, amit most megnéznek egy páran a mozikban, aztán majd pár év múlva leadja a tv utána pedig úgy felejti el mindenki, ahogy van. És azért lesz mindez így, mert a film felejthető, nem igazán vicces és a szó legszorosabb értelmében középszerű.