Barry

Barry

Annak ellenére, hogy Barry szerepéhez nagyon ügyesen kellett bánnia a fegyverekkel, Bill Hader nagyon kényelmetlenül érezte magát, amikor a forgatáson fegyverrel kellett lövöldöznie. Hader elmondása szerint, az első jelenet felvételénél félrenézett és összerezzent. Szerző: Hupka Adrián

A sorozat alkotói ragaszkodtak ahhoz, hogy az erőszakot ne dicsőítsék vagy romantizálják a komédia kedvéért. A színészeknek valódi felvételeket mutattak lelőtt emberekről, hogy pontosabban tudják eljátszani a haláljeleneteket. Szerző: Hupka Adrián

A Natalie-t alakító D'Arcy Carden már a sorozat előtt ismerte Bill Hadert, korábban dadaként dolgozott neki. Szerző: Nk

Henry Winkler érdeklődést mutatott a sorozat egyik szerepe iránt. Az alkotók, Bill Hader és Alec Berg azonnal felajánlották neki a szerepet, ő azonban azt felelte, hogy meghallgatáson akar részt venni akár bárki más. Szerző: Nk

A 2004 óta színészkedéssel foglalkozó Bill Hader rendezői debütálása ebben a sorozatban történt meg.Szerző: Nk

Az egyik alkotó, Alec Berg úgy gondolta, hogy nem lehet egy bérgyilkosról elfogadott vagy vicces sorozatot készíteni. Akkor gondolta meg magát, mikor Bill Harder megkérdezte tőle: "Mi lenne, ha én lennék az a bérgyilkos?".Szerző: Nk