Barry

indingo   2018. 08. 04.

Néhány rész adtam neki. Sem a történet, sem a főszereplő karaktere nem fogott meg.

TomÁcs   2018. 04. 30.

Nem egy pörgős vagy látványos sorozat. A története is elég furcsa. Hipp-hopp néha egy kis lövöldözés, de azért színész is szeretnék lenni. Olyan közepes.

VvV   2018. 12. 15.

A főszereplőnek tényleg sorozatgyilkos feje van. A története nem rossz, de nem ájultam el tőle.

A sorozat anélkül, hogy didaktikusan komolykodna vagy képmutató hatásvadászattal tetszelegne a feldolgozott társadalmi probléma súlyosságában, végül is azt a jóformán megoldhatatlannak tűnő kérdést feszegeti (ne feledjük: egy szinte folyton háborúban álló országban játszódva), hogy mit is jelentenek egy társadalom számára a leszerelt katonák. több»