Batman: Hush

A 2003-ban megjelent Hush képregény feldolgozása, amelyben számos híres karakter feltűnik, többek között: Joker, Macskanő, Harley Quinn, Éjszárny. A hangsúly mégis Hushon van, aki a háttérből próbálja tönkretenni Bruce Wayne (Batman)… Több

Rendező: Justin Copeland
Forgatókönyvíró: Ernie Altbacker, Jim Lee, Jeph Loeb
Premier: 2019

2021.02.07 BoBamburg

Akit tényleg érdekel ez a történet, mindenképp ajánlott a Batman: Hush képregényt. Sokkal jobban kifejtett történet és karakterek, mint amit ebben a mesébe bemutatnak. Akit viszont csak a felszín érdekel, azoknak jó ez az animációs film is.

2020.11.16 Havier85

Nem annyira követi hűen a képregényt, de ezzel tulajdonképpen nem lenne semmi baj, csak az a történet nekem valahogy egy kicsit jobban tetszett.

2019.12.12 Nomacool

Nagyon nehezemre esik túllépni azon, hogy ezekneknek a képregényrajzfilmeknek gyakran csapnivaló animációs stílusuk van, holott iskolateremtő képregényekből születtek. Itt is hiába lenne jó a történetvezetés, a vizuális része valahogy agyoncsapja.

2019.08.19 boda34

A jobban sikerül Batman animációk közé tartozik, ám sajnos nem hozza a képregény színvonalát, amiért igen kár.

A filmen két Peyton List nevű színésznő is dolgozott: az idősebb Poison Ivynek kölcsönözte a hangját, míg a fiatalabb Peyton R. List Batgirl hangját adta. Szerző: Varga_Júlia

Selina egyik macskáját Earthának hívják, ami egy belsős poén/utalás Earthe Kittre, aki a hatvanas évek Batman-sorozatának Catwomanje volt. Szerző: Varga_Júlia

(2020. 11. 19.)
Csitt, pszt, shh
Igazi DC Comics-rajongóként a filmet kötelező megnézni, de talán az a legjobb, ha kicsit úgy néznénk, mintha egy másik multiverzum Hush-történetét látnánk. Több