Superman és Batman (2010)

Superman/Batman: Apocalypse

zoleykrajcsi   2016. 10. 03.

Nagyon tetszett a Superman/Batman: Apocalypse című film, ajánlom mindenkinek, aki szereti a szuperhős filmeket. Egy kicsit erőszakosabb a kelleténél, de azért nem durván. Szerintem jó lett.

superxaba   2015. 05. 28.

Nagyon sok Marvel rajzfilm látott napvilágot ezzel egy időben, az Apokalipszisnek mégis sikerült emlékezetesnek maradnia, sok apró bakija ellenére, és talán főleg azért, mert néhol meglepően erőszakos.

Minden, amit megtudunk a filmben Supergirl származásával kapcsolatban nem egyezik azzal, amit az újabb alkotásokban láthatunk/hallhatunk, ugyanis időközben egy tökéletes új történetet kreáltak neki.

A film 3,5 millió dollár költségből jött létre, a bevételek pedig 8 millió dollárra rúgtak.

A Smallville határjelző tábla és a Kent farm már ismerős lehet a Smallville-szériából.