Batman: Gyilkos tréfa

Batman: The Killing Joke

2021.01.10 Norbert93

Az alapanyag kiváló, a megvalósítás gyenge

Ismerve az eredeti koncepciót, azaz a képregényt nem látok benne a Ctrl+C, Ctrl+V megvalósításon kívül semmi extrát. Azért egy ilyen alapanyagból a legkisebb fáradsággal is fantasztikus animációs filmet lehetett volna összerakni, ami bőven felvehette volna a versenyt egy felnőtt korosztálynak szánt, egész estés animével is, de ezzel a végeredménnyel csak egy nagy kapufát látok az egészben.

2016.08.04 RókaÚr

Nekem nagyon tetszett a film, jobban élveztem, mint az utolsó Batman-Superman összecsapásos mozit. Ahhoz képest ezt sokkal mozgalmasabb volt események terén.

2016.05.06 danny

Végre. Már úgy vártam egy jó Batmanos filmet. A legutóbbi valami szörnyű lett, de ez most kárpótolt. Remek sztori, jó karakterek, tökre tetszett, hogy a bevált, eredeti jellemvonásokon nem változtattak. Izgalmas volt és érdekes. Kiváló!

2017.07.14 DJluki

Brutálisan jó volt, nagyon élveztem. Biztosan többször is megnézem majd, mert minden alkalommal lehet valami újat találni ezekben a színvonalas Batman animációs filmekben.

2016.07.19 Hitman

Joker rémesen őrült volt ebben a filmben és nagyon tetszett még a jellegzetes képregénystílus. Olyan volt, mintha egy képregény lapjai megelevenedtek volna. Nagyon jó film, nézzétek meg!

2016.01.22 Sziszi

Tök jó volt! Minden jöhet, ami animáció és Batman, így természetes volt, hogy ezt is megnézem. Nagyon tetszett! :)