
Vélemények (3)
„Nyilván van ilyen barátjuk, a lány, akinek úgy tűnik mindene megvan. Jó munkahelye van és szuper pasija, remekül érzi magát. Nahát, én nem ilyen vagyok.”- végre egy kritikus társadalmi pontot boncolgató (szerintem inkább) női sorozat. Nagyon szeret... Több
Szimpi a főszereplő, és érdekes az egész alapötlet. Úgy mindent egybevéve, egészen jó kis időtöltés ez a sorozat...és gyakran találkozik benne az ember ismerős élethelyzetekkel.