Jobb idők

Jobb idők

Better Things

Egy hollywoodi színésznő nehéz időket él meg egyedülálló anyaként három lánya mellett, ráadásul a munka is folyamatos nyomással jár.

(ps)

Premier: 2016.09.08. | HBO Max (2021.01.12.) | Disney+ (2022.06.14.)

1. évad (2016) - 10 epizód
2. évad (2017) - 10 epizód
3. évad (2019) - 12 epizód
4. évad (2020) - 10 epizód
5. évad - 10 epizód

KULCSSZAVAK

2019.09.11 Tomi

Nem mindig vicces, de legalább a sztori érdekes. Nem lehet könnyű három gyerekkel szingliként. A munka és a család mellett önmagára már nem is marad ideje az embernek, és még szerencsésnek mondható, hogy az előbbi két területen ikerül teljesítenie. N... Több

2016.09.16 alexxx

Nem annyira szórakoztató, mint ahogy azt az előzetes és a leírások alapján gondoltam. Kicsit túltolták a figurát. Azért akad egypár jó poén, és az epizódok sem túl hosszúak, így nem nagyon unja meg az ember, de azért még lehetne rajta csiszolni egy kicsit.

2016.09.08 Roman

Nekem nem jött be. Megnéztem egy és fél részt, és ennyi. Pamela Adlon nem volt vicces, inkább csak szánalmas. Egyszerűen nem nekem való. Az meg külön zavart, hogy minden színész egy kicsit elripacskodta a dolgát. Lehet, hogy a többi rész jobban sikerült, de azt nézze meg más.

2016.09.19 cosmik

Szingli anya, aki ráadásul színész, és nem mellesleg három gyermeket nevel? Ez már önmgában egy vicces felállás. Pamela Adlonnak rendkívül jól áll a szerep és a ygermekek is ügyesen rátaláltak a hitelesen eladható karakterre. Néhány évadot szerintem ki lehet préselni ebből anélkül, hogy unalmassá válna.

(2016. 10. 23.)
Better Things
6/10, de van egy olyan érzésem, hogy menni fog ez még feljebb, főleg, ha az anya mellett a gyerekei is érdekessé tudnak válni. Több

(2016. 11. 21.)
Better Things - 1. évad
Komédiának komédia, de nem a hangosan röhögős kategóriába esik a Better Things humora, sokkal inkább "csak" kedves mosolyt szeretnének az arcunkra csalni a készítők, de azt rendkívül sokszor és meglehetősen sikeresen teszik. Több