Deku   2017. 10. 23.

Ez egyszerűen kegyetlenül és borzalmasan rossz film lett. Nagyon csalódtam benne. Nincsenek szavak erre a filmre. Avagy legalábbis nem találok jó szót rá. Kimondhatatlanul nem tetszett.

NorbiP   2017. 03. 12.

Ez volt az első Newman film, amit láttam mostanra már a kedvenc színészem. A film annyira pozitív és boldog volt, hogy nem tudtam nem szeretni. Mindenkinek ajánlom, főleg Paul Newman miatt.

raczdavidzsolt   2016. 04. 21.

Csalódtam benne! Azt hittem jobb lesz és változatosabb! Egyhangú!

moony5972   2015. 07. 11.

Többet vártam tőle. Amikor beharangozták izgalmasnak tűnt. Sajnos a hozzá fűzött reményeimet korántsem váltotta be így ez egy bukta lett. Az érdeklődésem az első fél óra után teljesen elapadt

tiszaizsofi   2016. 10. 13.

Sajnos egy ismert színész neve még nem garancia a sikerre ezúttal is ez a probléma a filmmel. Nézhető de maradandó élményt nem hozott mert túlságosan átlagos és nincsen benne semmi több mint egy átlagos krimiben.

Ez a sikerfilm 1001 film, amit látnod kell, mielőtt meghalsz című katalógusba.

(Norbi)

Az útépítési jelenet forgatásakor a színészek ténylegesen leburkoltak egy mérföldnyi autóutat.

(kázsé)

Az első jelenetben Luke parkolóórák tetejét szedi le. A város ezután évekig nem tette rendbe a parkolóórákat, úgy álltak ott, ahogy Paul Newman otthagyta őket.

(kázsé)