Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

A kívülállók (1983)

The Outsiders

C. Thomas Howell
C. Thomas Howell

ringololol   2018. 07. 25.

A kívülállókat már rég meg akartam nézni, főleg a szereposztás miatt, de a tematika és Coppola neve is vonzott. legnagyobb bánatomra, csalódást okozott, az elvárásaim nagyobbak voltak annál, mint amit kaptam. Még a fiatal színészi "All Stars Team" se... több»

nándi99   2015. 03. 26.

jó szereplőgárda, de amúgy egy átlagos szonda a felnőttéválás nehézségeiről

Hitman   2015. 02. 14.

nem is tudom melyik bandába tartoznék szívesebben, a pénzesek vagy a pomádésok közé :P

Tom Cruise kétszer is megsérült a forgatás alatt, egyszer az állkapcsa, egyszer a hüvelykujja tört el egy-egy szerencsétlen mozdulat miatt.

Tom Cruise-nak az egyik jelenetben egy autó motorháztetőjéről kellett leugrania hátraszaltóban. S.E. Hinton, a regény szerzője azt javasolt a színésznek, hogy igyon nyers tojást a forgatás előtt, így nem fog gondot okozni, hogy a színész túl sokat evett korábban.

A filmet Oklahona-ban forgatták 10M $-ból.

S.E. Hinton maga választotta Matt Dillon-t Dallas Winston szerepére, miután látta őt a Tex (1982) című filmben.

Heather Langenkamp is rész vett a meghallgatáson Cherry szerepére, azonban csak egy cameo-szerepet kapott, amit aztán ki is vágtak a végső verzióból.