Bolond szél fúj

Fools Rush In

2023.07.18 Filmbarát73

De jó, hogy újra elém került ez a film! Könnyű, szórakoztató és vicces! Én egy cseppet sem unatkoztam rajta, a röhögés is megvolt :)) Na és a romantika... Örök Elvis-dalok nélkül szinte lehetetlen! :)))

2018.12.15 mamiéstöti2

Vicces történet, melyben sokáig az ember bele tudja magát élni, de aztán a vége felé kezd egy kicsit egyhangú lenni.

2022.12.12 Fikatours_blogger

Kicsit eljárt az idő efelett a film felett, de szerintem én 97-ben is csak közepesnek értékeltem volna a leginkább csak sztereotípiákra építő humort. De akkor még azon is kiakadtam volna, hogy miért Galambos Péterrel szinkronizáltatták le Matthew Perryt, amikor a nálunk éppen futó Jóbarátok sorozatban Ross magyar hangja volt.

2018.01.31 diumiu

Nagyon szeretem ezt a filmet, a két főszereplő nagyon jól működött együtt. Ugyan Matthew Perry karaktere hasonló volt számomra, mint "Chandler" karaktere, de szerettem. Bármikor szívesen újranézem a filmet.

2015.11.22 Jozzsef

Kedves,szimpatikus színészek és vidám romantikus történet.Volt benne néhány rész ami nagyon tetszett,tegyük hozzá,nem egy mai film.Mondjuk egy valami nagyon idegesített,hogy Hayek szinte ráakaszkodott a főhösre.

2015.07.23 Bekmeli

Nagyon jó szereplő válogatás. Viszont sablonosnak mondható, középszerű családi romantikus vígjáték, ami nem hagy nagy nyomot az emberben. Egyszer érdemes megnézni!