Bolond szél fúj

Bolond szél fúj

Fools Rush In
Jozzsef

Alex Whitman (Matthew Perry), az elkényeztetett New York-i építész és Isabel Fuentes (Salma Hayek), a tüzes mexikói fotóslány találkozik egy Los Angeles-i kocsmában, ahol együtt töltenek egy éjszakát. Aztán a lány eltűnik, és mindketten úgy gondolják, hogy ez így van rendjén. Csakhogy alig három hónap múlva Isabel beállít Alexhez, és közli vele, hogy gyereket vár. Na és esküvőt akar! Alex persze tiltakozik, akárcsak a lány díjbirkózó vőlegénye.

Rendező: Andy Tennant
Forgatókönyvíró: Joan Taylor, Katherine Reback
Premier: 1997.02.14.

2023.07.18 Filmbarát73

De jó, hogy újra elém került ez a film! Könnyű, szórakoztató és vicces! Én egy cseppet sem unatkoztam rajta, a röhögés is megvolt :)) Na és a romantika... Örök Elvis-dalok nélkül szinte lehetetlen! :)))

2018.12.15 mamiéstöti2

Vicces történet, melyben sokáig az ember bele tudja magát élni, de aztán a vége felé kezd egy kicsit egyhangú lenni.

2018.01.31 diumiu

Nagyon szeretem ezt a filmet, a két főszereplő nagyon jól működött együtt. Ugyan Matthew Perry karaktere hasonló volt számomra, mint "Chandler" karaktere, de szerettem. Bármikor szívesen újranézem a filmet.

2022.12.12 Fikatours_blogger

Kicsit eljárt az idő efelett a film felett, de szerintem én 97-ben is csak közepesnek értékeltem volna a leginkább csak sztereotípiákra építő humort. De akkor még azon is kiakadtam volna, hogy miért Galambos Péterrel szinkronizáltatták le Matthew Perryt, amikor a nálunk éppen futó Jóbarátok sorozatban Ross magyar hangja volt.

2015.11.22 Jozzsef

Kedves,szimpatikus színészek és vidám romantikus történet.Volt benne néhány rész ami nagyon tetszett,tegyük hozzá,nem egy mai film.Mondjuk egy valami nagyon idegesített,hogy Hayek szinte ráakaszkodott a főhösre.

Jennifer Lopeznek felajánlották Isabel Fuentes szerepét, de visszautasította az Anakonda (1997) miatt. Szerző: rbernadett

A filmben Matthew Perry édesapját tényleg az édesapja, John Bennett Perry alakítja. Szerző: rbernadett