mamiéstöti2   2018. 12. 15.

Vicces történet, melyben sokáig az ember bele tudja magát élni, de aztán a vége felé kezd egy kicsit egyhangú lenni.

diumiu   2018. 01. 31.

Nagyon szeretem ezt a filmet, a két főszereplő nagyon jól működött együtt. Ugyan Matthew Perry karaktere hasonló volt számomra, mint "Chandler" karaktere, de szerettem. Bármikor szívesen újranézem a filmet.

Bekmeli   2015. 07. 23.

Nagyon jó szereplő válogatás. Viszont sablonosnak mondható, középszerű családi romantikus vígjáték, ami nem hagy nagy nyomot az emberben. Egyszer érdemes megnézni!

Jozzsef   2015. 11. 22.

Kedves,szimpatikus színészek és vidám romantikus történet.Volt benne néhány rész ami nagyon tetszett,tegyük hozzá,nem egy mai film.Mondjuk egy valami nagyon idegesített,hogy Hayek szinte ráakaszkodott a főhösre.

Jennifer Lopeznek felajánlották Isabel Fuentes szerepét, de visszautasította az Anakonda (1997) miatt.

A filmben Matthew Perry édesapját tényleg az édesapja, John Bennett Perry alakítja.