Bonnie és Clyde

Bonnie and Clyde

2020.03.16 Interfectorem Sabnock

Hát nem lett valami jó film,sőt kifejezetten gyenge volt.Nem értettem a koncepciót,és vontatottnak tünt az egész.... Nekem abszolute nem bejövős!

2018.01.14 Berto49

A bűn és a bűnözők már a kezdetek óta kedvenc témája a filmeknek. Külön műfaja is létezik, a gengszter-film. Egyik legismertebb darabja a bandita-párról szóló film. Nem sok köze van a valóságban élt két személyhez, csak a haláluk módja azonos. A gazd... Több

2017.09.13 Deku

Nagyon harmatos kis sztori lett ez. Persze ez azért nem teljesen igaz mert voltak benne egészen tűrhető és jó pillanatok is. Emiatt nem tudom lehúzni a filmet a lefolyón. Egyszer meglehet nézni.

2015.01.28 Laci000

Az egyik kedvenc gengszteres filmen.Szuper.

2018.03.13 hackerjulcsi

Amennyire dicsérik, annyira kevésnek éreztem. Végtelenül unalmas volt a számomra és indokolatlan... Lehet az élet is ilyen valójában? Ezt nem tudom, de az biztos, hogy többször nem szeretném megnézni.

2016.05.10 wooderman

Hihetetlenül régi történet ami egy férfi és egy nő, Bonne és Clyde történetét meséli el.Bankrablás,üldözés, gyilkosság, szerelem. Fantasztikus páros, már annak idején is rájuk szabták ezeket a szerepeket.

2015.06.25 FarZoo

Egy igazi klasszikus dráma. Akciójelenetei is izgalmasak, de alapvetően dráma kategóriába sorolható, mert az érzelmeknek, az emberi érzéseknek nagy szerepe van a filmben. Elgondolkoztató, izgalmas film.

2018.08.06 varkonyiildi

A klasszikus rabló páros sztorit nem szabad kihagyni, legalább egyszer meg kell nézni. Annyira egyedi és különleges hangulatú a film, hogy az újabb feldolgozások a nyomába sem érnek.

2018.10.07 urbanistaa

Az ikonikus bűnözőpáros Bonnie Parker és Clyde Barrow történetét nagyon jól bemutatja a film. Érdemes megnézni, mert hiteles, érdekes, izgalmas, és szívhez szóló.

2014.10.02 varjú

Klasszikus film, szerintem a gengszterfilmek egyik alapja ez a Bonnie és Clyde, ami nem véletlen, hiszen úgy ahogy van kiváló filmalkotás. Persze, hogy a valóságban mennyire lehet szimpatizálni ezekkel a figurákkal az más kérdés, de filmnek ez akkor is kiváló.

2015.03.31 trueblood

Majdnem a legtöbbször feldolgozott, és újraforgatott történetek egyike. Nem ők az elsők és az utolsók, akik bűnözőként mégis generációk kedvencei lettek, pedig mégiscsak bűnelkövetők. A filmet különben jól megcsinálták és sikerült megvalósítaniuk, hogy a főszereplők tetteik ellenére szimpatikussá váljanak.

2016.06.06 mártilány

Nagyon jó ez a film, persze a történeti hitelességet, mint mindig, itt is meg lehet kérdőjelezni, és nyilván nem voltak mindenben hűek a valósághoz, de attól független elképesztő jó színészek és egy elképesztően jó rendező egy nagyon jó filmet raktak össze.