Bűbájosok

Demi soeurs

2019.08.26 dadooo

Általában nem szoktak bejönni a misztikus filmek és sorozatok, de szerintem a Bűbájosok egészen jól sikerült. Tetszett, hogy bár elrugaszkodott, mégis bele tudja magát élni az ember. Mondjuk a karakterek nekem valahogy túl felszínesek. Hát, talán egy erős hármast tudnék erre adni.

2019.01.15 Thibo84

Nem egy szuper produkció, de arra nagyon is jó ez a film, hogy az ember délután kikapcsolódjon.

2018.08.30 achyles77

Nem gondolom, hogy egy fantasztikus film lenne, még csak azt sem, hogy ez az év vígjátéka, de nagyon kellemes időtöltés, a humora rendben van, a sztori jópofa, tipikusan egyszernézős film, és még azt is mondanám, hogy alapvetően tetszett. Egy próbát érdemes tenni vele.

2018.08.31 danny

Megint egy francia film az együttélés nehézségeiről, nem láttuk ezt már kismilliószor? Nem rossz film, nem erről van szó, hanem hogy ismét semmi új a nap alatt, csak a szokásos francia vígjáték, annak minden erényével és hibájával együtt. Közepesre értékelem.

2018.08.24 totykos

Imádtam a régi sorozatot, nekem rengeteg kellemes órát nyújtott, és amikor megtudtam, hogy készítenek egy remaket egy kissé megijedtem. De szerencsére egészen jól sikerült. Igaz, hogy nem hozza a régi hangulatát, de ettől függetlenül szerintem nagyon el van találva ez a világ.