Carnage Park (2016)

Carnage Park

BoBamburg   2020. 05. 11.

Bírom az ilyen macska egér játékot űző horrorokat, az előzetes alapján a hangulata is jónak tűnt, de sajnos maga a film nem nyűgözött le teljesen. Jól indít, de a végére nagyon lapos és erőtlen lesz. Kar érte, mert lett volna benne potenciál.

Kaslerka   2017. 01. 25.

Ez egy nagyon elmebeteg film. :) A rendező szereti Tarantinót gondolom, mert egy az egyben az ő rendezésének tűnik. Nem lenne rossz film, de hosszú a játékidő hozzá... A leányzó karakterfejlődése pedig túl gyors még igy is... Viszont ha igaz történet, akkor ügyes volt...

Bendegúz   2018. 10. 12.

Kicsit több vért vártam, ehelyett kaptam egy viszonylag unalmas és elnyűtt témájú üldözős marhaságot, ahol két elmebeteg el akar kapni egy csajt, aki erre egy még nagyobb elmebajosnál talál menedéket.

acey   2016. 03. 11.

Egy hetvenes évekbeli, homok és szélfútta túlélős film, egy macska-egér harcra alapozva Bell és Healy közt, akik közül utóbbi egy pszichopata...mindezzel együtt nem fogott meg túlságosan,akkor sem, ha ez a rendező második legjobb filmje.

"Miért is rabolnád az idődet olyasmivel, ami középszerű? Ez a film az. Pénz alig volt a forgatásra, ezért kb. 80%-a Amerika egy kietlen, sziklás helyén játszódik, ahol Ashley Bell a színésznő futkározik fel-alá." több»