CBGB

rbernadett   2016. 02. 24.

Mindig is tiszteltem és nagyra becsültem azokat az embereket, akik mertek nagyot álmodni és meg is valósították azt a nagy álmot. Hilly Kristal is ilyen volt. Azt nem tudom, hogy a film mennyire adja vissza hűen az ő történetét, az viszont biztos, hogy ha csak alapjaiban is, akkor is sokat tett az akkori zenészekért pusztán csak azzal, hogy hagyta őket érvényesülni. Hogy mennyire volt ez tudatos és mennyire volt inkább csak nihilizmus a részéről, nem tudom, de végeredményét tekintve mindegy is. Nem gondolom, hogy a film túlozna az akkori körülményeket, a zenészek és a közönség viselkedését illetően. Kb. pont ilyennek képzelem az akkori időszakot eddig filmélményeim alapján, talán ezért is nem mutatott a film ebben a tekintetben sok újat. Ezt leszámítva, azt merem mondani, hogy, aki szereti az ilyen típusú filmeket, az ebben sem fog csalódni.

Alan Rickman és a lányát alakító Ashley Greene is február 21-én születtek.

(rbernadett )

Alan Rickman és Rupert Grint korábban a Harry Potter filmekben is együtt dolgoztak.

(rbernadett )