Fekete hamu

lexlutor   2019. 11. 10.

Minimalista film végtelenül lassú tempóval, de a képi világa annyira művészi, hogy engem megfogott. Mintha azt próbálná sugallni, hogy a halál csak valami újnak a kezdete; hogy ezt érzékeltesse, nincs felpörgetve zenével, izgalmas jeleneteket se keressünk benne. Sokkal mélyebb tartalma van a szokásos moziknál.

michal   2019. 09. 14.

Nagyon elkeserítő és nagyon sötét történet a Fekete hamu, de szerintem szükségünk is volt már jó ideje ilyen és ehhez hasonló filmélményekre. Én még órákkal a megnézése után is tudam rágódni mindazon, amit láttam, így szinte egész biztosan megfogom még nézni.

kounicakhaha   2019. 08. 29.

Nem tagadom, nem könnyű falat, van benne valami, amitől nem igazán kívánom, hogy újra megnézzem. Talán egy picit túlságosan is nyomasztóra sikeredett, de ettől függetlenül azt gondolom, hogy érdemes belevágni!

Toncsi   2019. 08. 10.

Szeretem, ha egy film rejtélyes, és nem magyaráz meg mindent, ez viszont túlzottan lapos és egyhangú. Sem a karakterek, sem a történet nem ragadott meg, felejtős az egész.