Eszetlenek

Eszetlenek

Cherrybomb

Luke és Malachy a haverok, végre elkezdhetik élvezni a nyarat. Amint azonban a városba beteszi lábát Michelle, a szépséges lány, a barátokból hirtelen ellenségekké válnak. Michelle unalmában jókat szórakozik rajtuk. Ennek köszönhetően a nyugodt pihenésre szánt vakációzás alatt folyik az alkohol, a… Több

Ország: Egyesült Királyság
Premier (HU): 2011.11.05.

2021.08.05 BoBamburg

Nem rossz tinidráma, de nem az a többször nézős darab. Vannak benne itt-ott jobb részek, de az összhatás nem túl erős. Rupert Grint miatt néztem meg főként, jól hozza a szerepét, de lehetett volna sokkal merészebb film is.

2018.07.31 Megamovie

Nem volt rossz de vannak sokall jobb filmek is ebben a témában, csak Rupert Grint miattam néztem meg. Egyszer meglehet nézni, de vannak ebben a kategóriában sokkal jobb filmek.

2014.11.07 jazzy

Valójában az igencsak pszichoaktív szereken érlelődött zenei világa húzza ki az egész filmet. Lehet, h magában nem egy nagy durranás, de érdemes belehallgatni a soundtrackjébe.

2016.10.14 Phalanx

Ez a film nem annyira züllésről, mint inkább a felnövésről szól. Egyébként nagyon jó a történet, tetszik a zenéje és a színészi alakítások is.