NA

Owotonor   2020. 01. 13.

Megérkezett az új modernizált várva várt Creepshow. Az első részben egy alkoholista családapa szörnyű átváltozáson megy keresztül fia szeme láttára - elegyíti a thrillert a horrorral egzakt módon - pont az Azonosságra emlékeztetett. A második részben egy ennivaló kislány Az Örökségre hasonlító önálló életet élő játékházában furcsa megmagyarázhatatlan mozgolódásokra durvaságokra lesz figyelmes. A képregényes elmesélő bevezető bevágások kiemelendők hiszen ezek szerves részét képezik annak a hangulatának ami szerintem lehetne jobb egy pár fokkal - de elég hiteles úgy vélem egy 2019-es produkciótól egész biztosan. Alig várom a következőt - véleményem szerint megérte neki kezdeni és jelen állás szerint célravezető végig néznem / nézni az egész évadot annak aki szereti az antológiákat ne hagyják ki semmiképpen.

Összegezve tehát egy szórakoztató első évad született – részben már ismert novellák, részben kizárólag ide írt történetekből -, és ha nem veszünk mindent olyan véresen komolyan, mint mondjuk egy horror-filmnél, egész kellemes élményben lehet részünk. több»