Orgyilkos osztály

Orgyilkos osztály

Deadly Class

A késő nyolcvanas években egy kiábrándult kamasz új középiskolába kerül, ahol bérgyilkosokat tanítanak.

(Varga_Júlia)

Premier: 2018.12.20.

1. évad (2018) - 10 epizód

2019.07.22 Vaporesso

Tele van logikai buktatókkal, részről részre szembe megy saját magával. Erőssége, hogy nagyon jók a karakterek, csak kár, hogy mind drogos.

2019.02.02 Norbert93

Ígéretes sorozat

3 rész után már azt tudom mondani, hogy gyermeteg hibái és sablonai ellenére is nagyon megfogott a sorozat, várom, hogy véget érjen az első évad és megkaphassa a ritkán kiosztott 5 csillagot

2019.03.27 Csillagpor

vérengzés egy kis csavarral

Nagyon érdekes és ígéretes kis sorozatnak tűnik. Csak az első három részt sikerült még HBO GO-n megnéznem, de az eszementül egyedi és akciódús volt. Jó, kicsit beteg az alapsztori, hogy gyilkosokat képeznek ki a "jó" ügy érdekében, de éppen ettől lesz egyedi a történet. A főszereplő srác pedig nagyon jól elviszi a hátán a sztorit.

2019.04.17 iq.csabi

Nem egy világmegváltó sorozat, de rá lehet függni. Az első rész feléig úgy gondoltam nem fog megfogni, aztán a 2.részre már teljesen megfogott. Az alap koncepció nagyon jó, de kicsit szedett vetett, például a Skorpió sorozatgyilkosról eléggé elfeledk... Több

(2019. 09. 25.)
A képregényből sorozatra adaptált Orgyilkos osztály első évada hullámzó színvonalú, felemás, de néha kifejezetten szórakoztató történetmeséléssel és emlékezetes színészi alakításokkal szembesít minket a tinédzser-lét nehézségeivel. Több