Dühöngő halál

Dühöngő halál

Deadly Impact
Videók

Fegyverdörgéstől hangos, hátborzongató akció-thriller, a fôszerepet a kiváló Sean Patrick Flanery és Joe Pantoliano játssza. A keményfejű zsaru, Thomas Armstrong élete tönkremegy, amikor egy ravasz sorozatgyilkos őt és a családját is kiszemeli magának. Évek múltán a fenevad visszatér, és macska-egér játékba kezd egykori áldozatával, ám ezúttal a tét a korábbinál is nagyobb: egy egész várost fenyeget. Miközben Armstrong halálos versenyt fut az idővel, a zseniális őrült mindig egy lépéssel előtte jár. Az óra ketyeg, a szálak egyre kuszábbak, és a zsaru talán már képtelen lesz lecsapni a robbantási specialistára. Az pedig nagyon sok ártatlan életbe kerülhet.

Rendező: Robert Kurtzman
Forgatókönyvíró: Alexander Vesha
Premier (HU): 2010.07.21.
Carmen Serano

2016.07.01 Bernie

Nehezen tudtam csak végignézni, a párom oda van ezekért. Szerintem rettenetesen unalmas és az egész szaladgálás, "akciózás" inkább komikus semmint izgalmas. Semmiképp sem tudom ajánlani.

2015.03.04 Face

Eléggé híg sztori, amit már számtalanszor láthattunk. Elfuserált forgatókönyv és pocsék casting. Nehéz mit kezdeni ezzel a filmmel, ugyanis nagyon B-kategóriás, ráadásul azokból is a rosszabb fajta. Nézhetetlen gyakorlatilag.