Kedves Evan Hansen

Kedves Evan Hansen

Dear Evan Hansen

Steven Levenson, Benj Pasek és Justin Paul Grammy- és Tony-díjas musicaljének filmes adaptációja, amely Evan Hansen tragikus történetét dolgozza fel.

A fiatal srác súlyos szorongással küzd, amely egyre jobban elszigeteli a társadalomtól. Helyzetén az sem segít, hogy barátja váratlanul… Több

Rendező: Stephen Chbosky
Forgatókönyvíró: Steven Levenson, Benj Pasek, Justin Paul
Premier: 2021.09.24. | Telekom TVGO (2022.04.07.) | Netflix (2024.01.09.)
Forgalmazó: UIP-Duna Film

2022.03.27 dandelion1983

Remek film, pedig nem vagyok nagy musicalrajongó, de ebben nagyon jók voltak a dalok is, ahogy minden más is. Hibátlan alkotás. A szereposztás is remek volt. Lélekig hatoló film a magányosságról, arról, hogy mennyire nem ismerjük sokszor még a hozzánk legközelebb állókat sem.

2021.12.30 Zoltán384279

Evan Hansen mindenkihez szól

Valamikor nyáron láttam egy előzetest, ami alatt egy gyönyörű zene szólt. Semmit nem tudtam a musicalről, amiből készült, de a kommentekből rájöttem, hogy az egyik legsikeresebb Broadway-musicalről van szó, ami rengeteg díjat nyert, és több generáció... Teljes kritika

A musical regényadaptációja 2018-ban jelent meg. Val Emmich az eredeti írókkal együtt írta meg a regényt. Szerző: indingo

Liz Kate első nagyjátékfilmes szerepe látható a Dear Evan Hansenben.Szerző: csd

Ben Platt és Colton Ryan az eredeti musical változatban is szerepeltek.Szerző: csd

Ben Platt a koronavírus-járvány miatt gyakran maradt távol a munkálatoktól, így az is veszélybe került, hogy szerepelhessen a produkcióban.Szerző: csd

Az első filmes adaptációt kapott Pasek & Paul musical.Szerző: csd