Dennis, a komisz

Dennis the Menace

2021.06.26 n,n,n

Tipikus családi vígjáték, ma is jókat derülök rajta.

2019.06.17 Thibo84

Zseniálisak a szereplők, a poénok meg még ma is nagyon ütősek. Ez is egy olyan film, amit bármikor megtudok nézni újra és újra.

2018.05.14 HE7EDIK

Matthau legnagyobb alakítása. Amilyen arcokat vág egyes jelenetekben, csak a legnagyobbak képesek rá. A fürdőszobás jelenet pedig etalon. Nick Castle egy időtálló klasszikust pakolt az asztalra ebből a remek kis gyerekmeséből, kár hogy azóta sem kapott méltó folytatást.

Mr.Wilsonnak jól áll a rágóból készült fog,és az öblítős szájvizet is szereti.Ja nem !DE mi iszonyatosan élvezzük ezt a kortalan zseniális mozit!Walter Matthau egyik nagy alakítása. Megunhatatlan,és klasszikus.Kultuszfilm lesz,az már biztos!

2016.07.31 ArpiHajdu és Réci

Gyerekkoromban rengetegszer láttam ezt a filmet, és szerintem még ma is megvan az a bája, amiért annak idején szerettem. Walter Matthau engem mindig is a nagyapámra emlékeztetett, sőt a Dennis-Wilson bácsi kapcsolat nagyon is visszaköszönt a saját él... Több

2016.08.06 babsy88

Mindenkinek ajánlani tudom, egy alapfilm, rengeteg humor, felejthetetlen alakítások, Wilson bácsi egyszerűen utánozhatatlan.

2019.05.18 Ms. Akárki

Isteni vígjáték. A 90-es évek egy méltán híres filmje. Korszakalkotó film volt annak idején és kisebb nagyobb sikerekkel azóta is megpróbálkoznak hasonló filmeket leutánozni. A csínytevő kiskölyök aki a legjobb szándékkal is tömény pusztítás a szeret... Több

2019.08.12 Norbert93

Ezt hívják minőségi vígjátéknak.

Felejthetetlen vigjáték, ami köszönhető a tökéletes együttállásnak ( színészek, cselekmény, rendezés, humor) és kortalan mivoltának, ami kellemes szórakozást nyújtott a jelenben és 20 évvel ezelőtt felnőttnek és gyereknek egyaránt.

2018.01.31 diumiu

A maga kategóriájában egyik legkedvesebb filmem, bármikor szívesen újranézem, megunhatatlan. A történet néhol kiszámítható, de ennek ellenére mosolyt csal az ember arcára, kikapcsol. Ajánlom mindenkinek!

2021.05.15 stewie_griffin_2005

Aranyos kis film, bár több helyen szerintem “copyzták” a Reszkessetek betörők filmekben lévő elemeket. Másodjára nézve már fárasztóbb volt, míg a Home alone 1-2 azért többször is újranézhető. 8/10 pontot azért tudok rá adni. A kis Dennis már-már túlzottan béna. Christopher Lloyd érdekes egy hajléktalan szerepében.

2018.03.19 hackerjulcsi

Ez a film egy örök misztikum marad nekem. Imádtam a fürdőjelenetet, Wilson bácsit, a kerti partit, ami nagyon félresikerült és a babkonzerves bűnözőt - akitől rettentően féltem és undorodtam gyerekként.

2016.04.29 nagyniki987

Nagyon jó páros, walter Matthau t nagyon csíptem benne, igazi karakter, szerethető, vicces, jópofa és igazi karakter. Ajánlom kicsinek és nagyoknak, akik könnyed nevetésre vágynak.

2019.02.18 szabomarc

Tanulságos film, mély üzenettel, annak ellenére, hogy milyen szerelburdi a főszereplő. Könnyed családi film, a nevetés is garantált, szerintem jó lett.

2017.05.27 Sem Rorrey

Zseniális film, szórakoztató, izgalmas, alapfilmmé nőtte ki magát. Minden pillanatát élveztem, hol izgultam, hol nevettem. Tipikus többször nézhető alkotás.