NA

Denver, the Last Dinosaur (1988)

Denver, the Last Dinosaur

Kate Rainbow   2016. 04. 16.

Istenem milyen sokszor láttam gyerekként. Imádtam. Még videó kazettán tekergettem össze vissza :D Fantasztikus kis mese. Látványban is nagyon ott volt, és a történet is baromi jó. Imádtam a dalokat is benne. Rosszat nem tudok róla mondani. Ajánlom mindenkinek még a mai korban is ;)

MiAzAki   2016. 07. 02.

Nagy kedvencem volt ez a mese gyerekkoromban és még mindig egy nagyon kedves sorozatnak tartom. Szerintem érdemes bárkinek megnéznie, mert bár egyszerű a történet, garantáltan jó szórakozást tud nyújtani.

petresku   2016. 06. 09.

Na, ez az a korszak, amikor már az animációs sorozatok egy lejtőn indultak el, szerintem. Egyre abszurdabb és gyengébb koncepcióval álltak elő, és szerintem a Denver is pont ilyen. Nagyon kínos az egész valahogy, de belátom, hogy azért még mindig a nézhető kategóriába sorolható.