zsanett0820   2015. 05. 26.

Aki szereti a Doors együttes zenéjét, az imádni fogja ezt a filmet! Megnézve az ember úgy érzi, hogy a lehető legjobban megismerte Jim Morrisont és Pamelát. Val Kilmert remek választásnak tartom Morrison szerepére, hiszen külsőleg is hasonlít, és kitűnően alakít a filmben. Így visszagondolva talán ez a legjobb életrajzi film, amit valaha láttam. Sokszor megnéztem már, de valószínűleg kerítek még rá alkalmat. Remek alkotás!

Jim Morrison és a legendája ennél sokkal többet érdemelt volna. Nem hozza tűzbe a nézőt Oliver Stone életrajzi filmje, hiába dübörög benne az igazi rockzene.
6/10 több»

Jim Morrison szerepét a "The Cult" nevű rockzenekar énekesének, Ian Astburynek is felajánlották.

(ArpiHajdu és Réci )

A filmben Oliver Stone is feltűnik: ő alakítja a UCLA professzorát.

(ArpiHajdu és Réci )

Val Kilmer a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb férfi főszereplőnek járó díjára.

(mamiéstöti2 )