78% 208 szavazat
Vélemények

Kábszer

Dope

 Több
Filmadatlap
11
Vélemények (11)
28
Szereplők (28)
8
Képek (8)
16
Videók (16)
5
Érdekességek (5)
Díjak
1
Filmkritika (1)
1
Cikkek (1)
Fórum

Vélemények (11)

Írj véleményt
 
2022.01.04 Képkockák

legújabb vélemény

Egyszerre valóság és fikció

A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!

2015-ben - bár a film csak kitaláció volt - pár ezer kilométerrel arrébb, Németországban szinte pontosan ez történt, de a "Hogyan adjunk el drogokat a neten (villámgyorsan)" jobban kifejti ezt. Kezdjük a legelején. A film narrációja a legtöbb esetbe... Több

0
 
2018.03.09 dailyfilmsan

Megleptés film! Nagyon jól építkezik a film és szórakoztató. Jók a zenék a karakterek. A végső üzenet a merj nagyot álmodni! Az akadályok azért vannak hogy legyűrjük őket.

0
 
2016.03.24 Ragemarci

Üdítő 90's feeling mozi nem csak a zenék miatt. Remek!

0
 
2016.02.17 Rayman102

Nem rossz film. Érdekes és kalandos története van. Bemutat egy más szemszöget, egy más ,,világot". Először nem terveztem, hogy megnézem de ajánlották és végül is nem bántam meg.

0
 
2016.05.12 tamas84

Nem tudtam, hogy mire számítsak ettől a filmtől, de nagyon pozitívan csalódtam. Nem tudom, ez-e a legjobb szó rá, de nagyon okos, és eszköztelenségében igen igen szórakoztató.

0
 
2016.02.03 Kandurbaba

Egy egyszerű, szókimondó, mégis nagyon jól sikerült film, ami igazán élvezetes szórakozást nyújtott. Pörgős, érdekes a cselekménye, egy percig sem unalmas.

0
 
2016.02.08 RobThe10

Nagyon tetszett a film! Nem tudtam hogy kezdjek ehhez a filmhez, mert az előzetest sem láttam, de aztán elindítottam. És nagyon nem bántam meg! Elképesztő film, elképesztő történettel. És rengeteg mondanivalóval! Mindenkinek csak ajánlani tudom!

0
 
2020.06.29 freeman

genny

0
 
2016.03.09 grigoriy1rem

Laza, igazi feelgood mozi, szuper tehetségekkel a főszerepben.

0
 
2016.06.08 Zsidai Adri

Összetéve jó film volt, lehetet sokat nevetni, lehetet izgulni, voltak jó jelenetek, de szerintem túl hosszú volt.

0
 
2015.12.02 dnbasd123

Másért nem a zenék miatt érdemes megnézni ahogy már írták is feelgood mozi ! :)

0