Egyszer volt az ember (1978)

Once Upon a Time... Man

indingo   2019. 01. 21.

Igazi minőségi tanulós mese, ahol úgy okosodik a gyerek, hogy észre sem veszi.

Deku   2017. 08. 21.

Nem igazán emlékszem melyik tévé csatornán láttam ezt a sorozatot de nekem nagyon tetszett annak ellenére, hogy nem csúcs grafikás a dolog. Viszont tanulságos.

harnas1207   2018. 12. 19.

Nagyon szerettem a sorozat első verzióit ami a történelemről szólt. Volt utána már találmányos és művészetes is, de azok gyengébbek voltak. Utólag visszaemlékezve talán elég durván ferdítettek ezt azt a sztorikba, de hiszem, hogy sok mindent lehetett tanulni belőle.

Yosihiro   2017. 12. 13.

Remek francia rajzfilm sorozat ami egyben oktató tanítófilmnek is megfelel. Mikor elsőnek láttam nagyon élveztem.

hackerjulcsi   2018. 03. 30.

Átlagos rajzok, kedves, de olykor unalmas és fordulatokban szegény történet. A maga korában viszont rettentően szerethették szerintem, de én, mint a 90-es évek szülöttje már sajnos nem tudom úgy értékelni.