Egyszer volt az ember

Once Upon a Time... Man

2019.08.25 Ms. Akárki

Tökéletes rajzfilmsorozat. Izgalmas időutazás melyet gyerek és felnőtt egyaránt élvez. Igazán tanulságos és látványos ahogy felépítették. Kisebb gyerkőcökkel is izgalmas lehet megnézetni. Megmozgatja az agytekervényeket:)

2019.01.21 indingo

Igazi minőségi tanulós mese, ahol úgy okosodik a gyerek, hogy észre sem veszi.

2017.12.13 Yosihiro

Remek francia rajzfilm sorozat ami egyben oktató tanítófilmnek is megfelel. Mikor elsőnek láttam nagyon élveztem.

2017.08.21 Deku

Nem igazán emlékszem melyik tévé csatornán láttam ezt a sorozatot de nekem nagyon tetszett annak ellenére, hogy nem csúcs grafikás a dolog. Viszont tanulságos.

2018.12.19 harnas1207

Nagyon szerettem a sorozat első verzióit ami a történelemről szólt. Volt utána már találmányos és művészetes is, de azok gyengébbek voltak. Utólag visszaemlékezve talán elég durván ferdítettek ezt azt a sztorikba, de hiszem, hogy sok mindent lehetett tanulni belőle.

2018.03.30 hackerjulcsi

Átlagos rajzok, kedves, de olykor unalmas és fordulatokban szegény történet. A maga korában viszont rettentően szerethették szerintem, de én, mint a 90-es évek szülöttje már sajnos nem tudom úgy értékelni.

2019.01.07 szabomarc

Gyerekkoromban sokat néztem, gyerekeknek nagyon jó sorozat szerintem. Sokat tanulhatnak belőle az iskolások a történelemről, miközben élvezik is, így elsősorban természetesen gyermekeknek/gyermekekkel ajánlott.

2015.11.02 Niki18

hasonlít az egyszer volt az élet című sorozathoz. Azt is nagyon imádom. Ez a sorozat is megtanított pár dologra. Nagyon ajánlom kicsiknek és nagyoknak egyaránt

2015.05.06 bambula

Ki nem hagytam volna gyerekkoromban ezt, sokat lehetett belőle tanulni, nagyon jó kis rajzfilm volt, élvezhetően tanított meg egy csomó mindent, a másik az emberi testről szóló is nagyon jó volt.

Oktató film

Zseniális oktató film mesébe csomagolva