elekm90   2020. 04. 19.

Klasszikus 80-as évekbeli akciófilm, amit sajnos itthon viszonylag kevesen ismernek. Rendkívül jó hangulata van (amihez a zene is nagyon sokat hozzátesz), fordulatos, jók az akciójelenetek plusz ebben a filmben van az egyik legjobb autós üldözés, am... több»

Bendegúz   2018. 10. 12.

Szerintem ez egy egyszerűen megkerülhetetlen zsánerfilm, tele szuper alakításokkal és egész jól megírt jelenetekkel. Én imádtam, és másnak is csak ajánlani tudom, hogy nézze meg! :)

Gwen_mot   2018. 07. 10.

Szerintem ha az ember túl tud lendülni a már számtalanszor látott kliséken, akkor egészen élvezhető. De részemről az van, hogy nem igazán lépett túl az egyszer nézhető kategórián, amit nagyon sajnálok.