Advertisement

Quvenzhané Wallis
Janet McTeer
Bruce Greenwood

Klauka89   2021. 09. 12.

Számomra megható volt, rendkívűli színészi összeállítás: Amanda az egyik kedvencem, Crowe nagyon jó színész, Jane Fonda, Diane Kruger és a kislánykori Katie szuper aranyos volt. Elgondolkodtató alkotás, olyan, ami hatással van az emberre még azután i... több»

indingo   2017. 05. 10.

Nem tudott teljesen lekötni a film. A gyermek-szülő kapcsolat nem volt átütő számomra, bár az is közrejátszhat, hogy nekem nem túl szoros a kapcsolatom édesapámmal.

Deku   2017. 10. 25.

Mint a legtöbb film ez sem mentesül a hibáktól viszont ezek nem annyira szembetűnőek, hogy zavarják az összképet. Apróbb hibák akadtak ugyan benne, de ezek elnézhetőek.

HercegPeter   2017. 11. 18.

Nálam telitalálat ez a film, nem azért mert a téma személyesen is érint vagy ilyesmi, csak nagyon hitelesnek tűnik. Mind Russell Crowne, mind Amanda Seyfried óriásit alakított. Plusz a kislány is nagyon jó volt. Megható történet logikusan elmesélve. Az időbeli ugrások is ésszerűek. Emellett a zene is sokat dob a filmen.

Dorkateo   2016. 06. 26.

Gyönyörű és szomorú. Azért kemény munka vár mindenkire, aki úrrá akar lenni a sérülésein.

kevelin   2019. 06. 01.

gyönyörű film egy apáról aki igyekszik mindent megtenni egy tragédia után a gyermekéért. engem abszolút magával vitt bár néha nagyon haragudtam az apára amiért elhanyagolta a kislányt.

Olivér Rózsa   2017. 05. 05.

Jó, kedves, aranyos film volt. Alapjában véve tetszett bár voltak benne elég kiszámítható és sablonos részek. Jó színészek játszották és alakításuk is jó volt.

Ha egy film úgy kezdődik, hogy az egyik szereplő a másikat Krumpli sziromnak becézi, vagy ehhez nagyon hasonló kedveskedő megnevezéssel illeti (és legyen egymással bármilyen viszonyban a két karakter), akkor én nagyon nyűgös leszek, és a film mínuszból indít.
Az Apák és lányok így tett, és sajnos a folytatásban sem adott okot érzéseim megváltoztatására. több»

Az olasz Gabriele Muccino 2006-ban A boldogság nyomábannal hatalmasat dobbantott Hollywoodban, hogy aztán a Hét élettel és a Kispályás szerelemmel alaposan lehűtse a kedélyeket. Az Apák és lányaikkal végre bizonyítja, hogy nem egy „one hit wonder”-t karolt fel az álomgyár, hanem bőven van még benne kakaó. több»