Játssz egy Nintendo Switch Lite-ért » Login

Danny99   2020. 04. 16.

Autóversenyzés cukormázzal

A Formula-1-nek kijárt már egy ilyen fajta doku sorozat, mint amit a Netflix elénk tár mostmár 2 éve. A 4 csillag annak szól, hogy ez bevallottan körülbelül csak 80%-ban dokumentumfilm. A sorozat legfőbb célja a száguldó cirkusz népszerűsítése az USA-ban. Az évadok 10 részben foglalják össze az előző év történéseit a különböző csapatok, versenyzők szemszögéből soha nem látott felvételeket, helyszíneket bemutatva. Az első évadban a 2 legnagyobb csapat nem engedte be a kulisszák mögé a stábot és kitudódtak olyan esetek, amiket nem engedtek egyes istállók videózni, ezek mind elvesznek az exkluzivitásból. A legnagyobb problémája a sorozattal az olyan embereknek, akik követik a sportágat az az, hogy több rész is értelmezhetetlen a rajongók számára. Példának okáért a Renault-Red Bull viszály, ami a pályán soha nem is volt csak a tárgyaló asztalnál vagy a Ricciardo-Sainz rivalizálás, amit szintén különböző vágásokkal mesterségesen hoztak létre, miközben a mezőny leglazább versenyzői közül kettőről beszélünk, akiknek soha nem volt bajuk egymással. A sorozatot minden F-1 rajongónak ajánlom, de az igazi célközönség nem ők.