
Vélemények (3)
Igazából ez a film ugyan egy megtörtént eseményt mesél el de a megjelenítésében úgy érzem születtek hibák. Maga film is kicsit furcsa. Egy lány "viszontagságai" a nemi szerzés ösvényein inkább mérvadó mint egy forradalmi tett. Ez a film olyan élethel... Több
Nem ez lett a kedvenc filmem Verhoeventől, a Török gyümölcs például sokkal erősebb dráma ennél, ennek ellenére bátran ajánlom mindenkinek, aki szereti a történelmi eseményekre is kikacsintó drámákat.