Vicces fickó

Funny Man

2024.03.28 Kóborló

Vicces fickó, kinek halálos a humora

Mivel már egy jó ideje a megnézendő filmek listáján szerepelt nálam a Simon Sprackling rendezésében készült Vicces fickó című produkció, és mivel az elmúlt napokban, pont hogy egy efféle agykikapcsolódós filmre vágytam, így azt gondoltam, hogy keresv... Teljes kritika

2016.06.16 philboy

Hát, gyerekek ez egy igazi trash film, szóval abszolút rá kell hangolódni, ami nem gond, de ha nem szereted ezt a műfajt, kár is vele próbálkozni. Minden esetre nekem bejött, mert valahogy a Gyilkos kobold hangulatát hozza be, ami szintén nagy kedvenc.

2019.02.12 Owotonor

A fickó meglenése, kidolgozása jó volt, de én kevésbé találtam őt viccesnek, persze voltak jelenetek amin mosolyogtam de láttam már jobb horror-vígjátékot is, a látványvilága szép volt a filmnek, a gyilkolós jelenetek tetszettek, egész kellemes film volt összeségében.

2020.04.27 BoBamburg

Szórakoztató kis film, ami közel sem tökéletes, de a maga műfajában egész pofás darab. Főszereplő "jokerünk" egész vagány karakter, egy két jó kivégzés is belekerült, így panaszra nincs okom, nem szabad komolyan venni, akkor kellemes kikapcsolódást nyújt.

2019.02.14 barcika

Szerintem horrorparodiának is gyenge film!!! Esetleg burleszkfilmnek elmegy!

2018.11.16 Jeve

nem igazán értem, mi a lényege ezeknek a filmeknek, de nálam nem nyert. Abszolút kaotikus és logikátlan a történetvezetés, inkább idegesítő, semmint megragadó karakterekkel.