Gábriel - A pokol angyala

Gábriel - A pokol angyala

Gabriel

Sötétségbe borította a mennyország és a pokol közti világot Sammael, a bukott angyal. A bandájával rettegésben tartja a kietlen várost.Senki sem képes felvenni vele a harcot, míg föl nem bukkan Gábriel. Õ az utolsó a mennyország hét arkangyala közül, mióta elõdjének, Mikháelnek nyoma veszett. A fiatal, erõs harcos szembeszáll a gonoszok seregével. Küzdelme révén megnyílik a remény az aranyszívű elveszett angyal, Jade megváltására. Sammaelnek azonban van még egy ütõkártyája. Sötét múltjában olyan tudás rejlik, mellyel elpusztíthatja Gábrielt

Rendező: Shane Abbess
Forgatókönyvíró: Matt Hylton Todd, Shane Abbess
Ország: Ausztrália
Premier (HU): 2008.02.26. | Netflix (2023.09.12.)

Samantha Noble
Samantha Noble

2016.09.05 Domino

Szerintem eléggé értékelhetetlen. Szörnyűek a párbeszédek, és az angyalok is inkább sith lovagoknak néznek ki. Nem túl eredeti, gyakorlatilag mintha összeollózták volna az ötleteket és megoldásokat más filmekből.

2015.08.24 Buffy

A film nem több a Holló, a Mátrix és a Szárnyas fejvadász katyvalékánál. Perszer azok, akik készítették egyiket sem érették valószínűleg, mert ez a film nem megy tovább a 9mm-essel lövöldöző démonok és angyaloktól. Nagy kár, mert akár még jó film is lehetett volna belőle.