Angyalok háborúja 4. - A felkelés

Angyalok háborúja 4. - A felkelés

The Prophecy: Uprising
Videók

Új igét hirdet az Úr, amely az egész világot megváltoztathatja, mert nem csak az emberiségnek van sorsa, hanem az angyaloknak is. Õk is ugyanúgy vívják harcaikat a jó és gonosz oldalán, sõt, nemcsak az Isten, de még maga a Gonosz ellen is fellázadhatnak. Belial, egy gonosz angyal érkezik a Földre, hogy különbözõ emberi testekbe bújva megkaparintsa az új igét tartalmazó Próféták Könyvét, amely nélkül nem tudja véghez vinni sötét terveit. Hiába minden fondorlata és ármánysága, nincs egyszerű dolga, ugyanis nemcsak õ az egyetlen angyal, aki a Földre ékezett.

Rendező: Joel Soisson
Premier (HU): 2008.11.17.
Több

2018.11.19 Márton

Angyalok háborúja 4, de minek..

2004-ben az Angyalok háborúja széria immáron a negyedik részét élte meg, de valahogy úgy voltam ezzel a filmmel (mint sok horrorfilm sokadik folytatásánál) hogy valójában nagyon nem értem az elkészítésének az okát! Hisz számomra már a harmadik rész s... Teljes kritika

Egy időben vették fel a széria 5. és egyben befejező részével. Szerző: Bogi87

Az első film a szériából, melyben nem játszott Steve Hytner.Szerző: Bogi87

Romániában, Bukeresten zajlott a forgatás. Szerző: Bogi87

Az Angyalok háborúja-széria első filmje, melyben Christopher Walken nincs jelen. Szerző: Bogi87

Joel Soisson egy személyben rendezője és forgatókönyvírója a filmnek. Szerző: Bogi87