Jennifer Love Hewitt
Breckin Meyer
Stephen Tobolowsky

Garfield legnagyobb megdöbbenésére Jon magához veszi Ubult, a végtelenül egyszerű, ám szerethető kutyát. Az új jövevény érkezése feneksetül felforgatja Garfield alvással és lasagna-lakomákkal teli mindennapjait.
Ubult azonban egy nap elrabolják, és Garfieldra hárul a megtisztelő feladat,… Több

Forgatókönyvíró: Jim Davis
Premier (HU): 2004.08.26. | Disney+ (2022.06.14.)

Garfield 2  (2006)

2020.07.12 Interfectorem Sabnock

A kövér ,lusta macska.Oké,aranyos,de semmi több,számomra nem poénos,és nem is vicces.Inkább egy óriási blődség,és semmitmondó sztori.Felejtős.

2018.12.12 mamiéstöti2

Abszolút el lett találva a történet, jó a szereposztás, sok benne a humor és mégis izgalmas és minden korosztály számára ajánlott.

2016.05.28 Orosz István

Nekem nagyon tetszett, az első rész és a második rész is. Szívesen látnánk egy harmadik részt is ami trilogiává teszi a dagadt narancssárga lusta macska történetét. Végülis rajzfilmből filmet csinálni nem könnyű nehéz megragadni azt a varázst ami a rajzfilmben történik azt a hangulatot stb.

2019.09.05 dailyfilmsan

Lehet azért mert kiskoromban nagyon sokat láttam, de lehet azért mert tényleg gyenge a film, de nekem nem jött be így felnőtt fejjel újranézve. Nem lehet 100 %-osan lehúzni mert a híres Garfield képregények motívumait mind beletették de ez csak a fős... Több

2020.01.23 Timon

Tartózkodtam egy kicsit a megfilmesített verziótól,de végül megnéztem,és kellemesen csalódtam.Nemcsak sikerült megidézni a sorozat szellemiségét,de még néhány nagyszabású újítással is kibővült:a műsorvezetőtől elkezdve a pályaudvari akcióig rendkívül látványos és kalandos volt. 10/10

A filmben Nermal egy sziámi macska, aki a zsákutcában él. A képregényben Nermal egy szürke cirmos cica, aki eredetileg Jon szüleinek macskája.Szerző: dailyfilmsan

A filmben Jon örökbefogadja Odie-t Liz állatkórházából. A képregényben viszont Odie eredetileg Jon barátjának, Lymannak a háziállata volt.Szerző: dailyfilmsan

Jim Carrey-t felkérték Jon Arbuckle szerepére, de visszautasította a lehetőséget.Szerző: dailyfilmsan

Jim Davis a Garfield-dal Guinmess rekorder lett 2007-ben, amikor egyszerre az egész világon 2.850 újságban jelent meg a képregénye.Szerző: Archívum