Válólevél

Gett

2015.12.05 Sniper

A film alapötlete és üzenete, hogy bemutassa mennyire nem fér össze az egyházi jog a modern joggal. Egyszerűen két teljesen különböző ideák mentén dolgozó intézményről van szó. A rendező egy igényesen megrendezett, jó drámát készített. Az üzenet nem erőltetett, mégis nagyon erősen áthallatszik. Remek film!

2015.11.04 Ballerz93

Azt hiszem ilyet is ritkán csalódik az ember. Teljesen azzal az érzéssel ültem le a film elé, hogy na végre, valami értelmes izgalmas kis csodában lesz részem. Hát nem lett. Ekkora csalódás nem mostanság ért. Ha lehetne, 0 pontot adnék.

2015.02.19 Rózsa

A film egy válóperi dráma! Élethű. Kitűnő színészi alakításokkal! Gratulálok a rendezőnek!

2015.09.21 jazzy

A film egy hosszúra nyúlt válópert mutat be, ahol az asszony menne a maga útján, de a férfi nem egyezik bele a válásba. Amíg mindketten alá nem írják a válást, addig nem felbontható a házasság. A történet tele van drámával, de izgalomnak nem sok hely... Több

2015.03.23 mártilány

Nagyon jó film. Előnyére szolgál, hogy nem idealizálja a karaktereket. A válásban lévő férfiből nem csinál valamiféle gonoszt, így a képzeletbeli ostor nem rajta csattan, hanem tényleg azt érezhetjük, hogy rossz a rendszer. A színészek végig jól alakítanak, abszolút hitelesek. A történet eredeti és még üzenete is van.

2015.10.08 miki

Nem rossz film, van mondanivalója, amolyan bírósági dráma, ami nem a kedvenc műfajom. Nekem a film egy kissé üresnek és unalmasnak tűnt, nem az én ízlésvilágom. Ezzel együtt el kell ismernem, hogy jó alkotás, elgondolkodtató. Aki viszont egy kis szórakozásra, kalandra vagy akcióra vágyik, annak nem ajánlom.