Nevem Sam

ZeroHero   2015. 05. 05.

Fantasztikus film ! Sean Penn ahogy eljátszat a szerepet az hihetetlen mennyire jól csinálja ,nem hiszem hogy ennél jobba elő tudta volna valaki adni !!! 10/10

Ghotik   2016. 10. 03.

DRáma Kategóriában jobbak között van. Egy megfogó, elgondolkoztató dráma . Jól alakítanak a színészek, magával ragadó film, profi alakítás. Érdemes megnézni.

Pappcsino   2016. 12. 09.

Elképesztően jó film, igazi nagy kedvencem, amit akárhányszor meg tudok nézni, kléptelen vagyok megunni, annyira zseniális. Sean Penn brillírozik a szerepben, jobb választást nem is találhattak volna helyette.

storeman   2015. 11. 28.

Kétségtelen, hogy ez Sean Penn legnagyobb alakítása. Eléggé ellentmondásos színésznek tartom, de itt megmutatta azt is, hogy mennyire sokrétű tehetség.

juliS   2016. 02. 29.

Ez egy igazi dráma igazi sztárszínészekkel. Sean Penn ragyogóan alakítja a szellemileg visszamaradott, de szerető és kitartó apát. Az embernek a szíve szakad meg a filmen. A rendezéssel is elégedett vagyok, a filmzene pedig külön dicséretre méltó.

Lucy szerepére Shailene Woodley is pályázott.

(ps)

A 3 éves Lucy-t Elle Fanning alakítja, aki a valóságban Dakota Fanning húga.

(ps)

Sean Penn a felkészülés során több időt is eltöltött egy olyan Los Angeles-i intézetben, ahol szellemi fogyatékosokkal foglalkoznak.