NA

My Friend Dahmer (2017)

My Friend Dahmer

lauralaura   2019. 03. 10.

Tulajdonképpen nem volt egy rossz film, sőt bizonyos szempontokból kifejezetten jó. ÉN csak azt sajnáltam, hogy nem annyira indokolta meg kellőképpen, hogy mi lehet annak a hátterében, hogy ebből az emberből sorozatgyilkos lett.

Dallas Roberts
Dallas Roberts
Anne Heche
Alex Wolff
Vincent Kartheiser
Ross Lynch

Néhány megbocsátható túljátszástól eltekintve a My friend Dahmer egy kiváló dráma, ami nagyon is átélhető és esendő pillanatában mutatja be a hírhedt kannitbált. Üdítően újszerű megközelítés ez azok után, hogy évtizedek óta a Ted Bundy-féle karizmatikus sorozatgyilkosok uralják a nagy- és kisképernyőt egyaránt. több»

A film forgatókönyve 2014-ben felkerült a Hollywoodi Blacklistre, arra a listára, amelyre a legígéretesebb forgatókönyvek kerülnek.

(ps)