A segítség

A segítség

The Help

Viola Davis
Viola Davis

Szívszorító és szívderítő történet a hatvanas évek Amerikájából, ahol négy, egymástól nagyon különböző életet élő nőt sodor össze a sors, hogy titokban megalkossák az évtized egyik legfontosabb könyvét. Emma Stone, Viola Davis, Octavia Spencer, Bryce Dallas Howard humorral teli, ám… Több

Forgatókönyvíró: Tate Taylor
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Németország, Egyesült Királyság, Franciaország, Kanada, India, Egyesült Arab Emírségek
Premier (HU): 2012.03.17. | Disney+ (2022.06.14.)

2024.03.04 Tomipapi

Minden tekintetben csúcs ez a film. A szereposztás, a környezet, a hangulata... Kimondottan gördülékeny és élvezhető.

2017.07.10 Deku

Nehéz volt eldönteni, hogy milyennek is tartottam a filmet. Vegyes érzéseket ébresztett bennem az film. Kedveltem mert kellemes karaktereket raktak bele másrészről viszont gyengécske volt a történet. Egyszer meglehet nézni.

2021.10.29 Ms. Akárki

Remek színészgárda teszi még érdekesebbé az amúgy is érdekes alaptörténetet. Nagyon hosszú volt, de erre csak a végén döbbentem rá, olyan jól felépítették és izgalmassá tették. A zenéi pedig kiemelkedőek.

2019.07.16 HercegPeter

Az elmúlt évek fekete-filmáradatát tekintve nem sok olyan alkotás készült, ami ne lenne egyfajta propagandafilmként is felfogható. Ez szerencsére ilyen. Nem látok benne mögöttes tartalmat. Persze nem véletlen, hogy nem harminc évvel ezelőtt került a ... Több

2020.08.18 indingo

Remek kis film egy elég komoly témában, amely sajnos mindig aktuális lesz. A szereposztása zseniális, csak ajánlani tudom.

Viola Davis a megjelenés után kritizálta a filmet, szerinte ugyanis a fehérek nézőpontját mutatja be, és sok olyan jelenetet kivágtak, ami pontosabb képet adott volna a történetről.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Kathryn Stockett írónő egy pár másodpercig szerepelt a filmben, a Hilly Holbroks által a hölgyeknek rendezett találkozón a tömegben ült.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Bryce Dallas Howard terhes volt a forgatás alatt.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Octavia Spencer volt a narrátor az eredeti regény hangoskönyv változatában.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Értékelés: 8.5/10
(2015. 07. 30.)
Mindenkinek nagyon nagy szeretettel ajánlom a filmet, kihagyhatatlan alkotás, amely komolysága ellenére számos kellemes percet fog szerezni a nézőknek. Több
A következő napok
Hihetetlen