Gettómilliomos

Slumdog Millionaire

2016.10.20 kernernoemi

Megható, nagy érzelmeket kiváltó, izgalmas és szívszorító film, ami azért is üt akkorát, mert nagyon sok igazság van benne. Megrázó, könnyfakasztó, hiteles film. Nyomasztó sok jelenete. Tetszett a befejezése.

2016.07.16 Bog1

Időtálló, kiemelkedő film egy elvadult, fájdalmas mai világról, melyben a pénzről szól minden a kapitalista világban. De persze mindig van kivétel. Egyedi film. Mindenkinek ajánlom. Nagyon megrázó, érzelmes és elgondolkodtató film. Ezt egyszer mindenkinek látnia kell legalább.

2017.02.07 tilino

Eredeti, hiteles és sokatmondó film, nem éppen kellemes és szép jelenetekkel, de a valóságot mutatja, keményen és kegyetlenül, nem kímélve az érzéseket és a néző komfortérzetét.

2017.01.18 Katkatt

Újszerű, friss, érdekes. Talán ezekkel a szavakkal tudnám jellemezni. Remekül fel van építve a története. Tetszett.

2016.12.15 Maxima

Tanulságos, érdekes témát feldolgozó film. Van mondanivalója és magával ragadja a nézőt a sztori. Jól alakít bene a fiatal színész. Elgondolkoztató dráma.

2016.11.22 csocsicsoda

Remek film, bár a film készítésével kapcsolatban rengeteg rémhírt lehetett olvasni. Maga a sztori nagyon megindító én imádtam.

2016.08.23 beus1987

Nagyon jól felépített történet érdekes mondanivalóval. Tetszett.

2017.02.23 jozsagabri

Felkavaró realisztikus film, érzelmileg mélyen ható, nehéz film, de ezt ellensúlyozza kissé a humora, ami nagyon bejött. Zeneileg, tempóját tekintve tökéletes, szereplői szeretetre méltóak. A jellemek ütközésének érdekes bemutatása.

2016.10.23 malnaturmix

Nagyon felkavaró film a története ami persze csak fikció és maga a látvány a kép világ ami a kőkemény igazság.

2015.12.29 Luxury

Nekem nagyon tetszett, és mély nyomot hagyott, amikor át akarta vágni a játékvezető. Megható és drámai alkotás. A színészek nem a legjobbak, de a történet ez feledteti.

2015.06.29 Mócii

Tetszett, tetszett, tetszett, jó film. Szerintem minden kiváló, jó a történet, kiváló a rendezés! A színészek nagyon jól hozzák a karakterüket. Csak ajánlani tudom!

2015.03.25 kocoska20

Megható, izgalmas film. Nagyon realisztikus, sok jelenete alapján akár dokumentumfilm is lehetne.

2016.09.22 kecsaa

Danny Boyle a Gettómilliomos című filmjével szerettette meg magát velem, örülök, hogy láttam. A film végén lévő táncjelenet nekem annyira nem illett bele a történetbe, viszont indiai filmekben ez bevett gyakorlat.

2016.04.13 Panda

Igazi, mély mondanivalóval bíró, igaz történeten alapuló dráma, amiben a fiatal színész nagyon profin, meggyőzően alakít. Elgondolkoztató, igazi érdekes sztorijú film.