Gettómilliomos

Slumdog Millionaire

2016.12.13 fazekasanett92

Megható és szívhez szóló történet, hiteles ábrázolással , nagyon hitelesek a karakterek és nagyon jól tükrözi a gettók kegyetlen és mocskos világát. Érdemes megnézni mert tanulságos és nagyon sok mondanivalója van.

2015.07.28 Fildi

Elgondolkodtató, tanulságos és érdekes film valódi mondanivalóval. Magával ragad a sztori, elgondolkoztat. Érdeemes megnézni, kategóriájábanm élen van!

2015.06.30 Prücsök

Ez a film hatalmas! Szerintem kiváló benne minden, semmire se lehet panasz! A karakterek nagyon jók és a színészek is kiválóan hozzák a rájuk írt szerepet. Többször nézhető.

2019.02.06 vyctoria79

Érzelmileg megterhelő, felkavaró alkotás. Az érzelmileg sekélyes emberek nem fogják átérezni vagy megérteni a mondanivalóját, csak érett személyiségeknek tudom ajánlani.

2016.12.07 Szorcsik

Nagyon nehezen megemészhető, csodálatos alkotás a Gettómilliomos, amely nagyon hosszú ideig az emberrel marad, nem ereszti el. Súlyos állapotokat mutat be, melyekről igenis tudnunk kell és lépni szükséges.

2016.05.11 deneslau

A film nagyon megrázó, mert a helyszínek, a környezet, az atmoszféra és a karakterek nagyon hitelesek, ezért a néző maximálisan bele tudja élni magát az eseményekbe. Érdekes ahogy a humort belecsempészik a tragikus sorsokba.

2015.06.30 drsolomon

Szívszorító történet nyomorról, kegyetlenségről ás kiszolgáltatottságról. Hősei hamar a szívünkhöz nőnek. Nagyon jó a befejezés, a közös tánc és pörgés, vidám zenével.

2017.10.17 veresszsoltika

Hiteles, korhű, és megható történet a nélkülözésről, a társadalmi ellentétekről és a nagy anyagi, gazdasági szakadékokról. Szívszorító, ugyanakkor jó humorú film.

2016.10.13 tiszaizsofi

Szívszorító és könnyfakasztó film, ami reális ábrázolást nyújt a gettók világáról. Mély nyomot hagyott bennem , mert nagyon realisztikus és kegyetlen az ábrázolás módja. Érdemes megnézni.

2016.07.28 feketerigous

Nagyon hiteles film! Mindig megnézem, ha éppen a tévében adják. Leköti a figyelmemet, bármelyik részénél is kapcsolódok be! Mindenkinek ajánlom, hogy legalább egyszer megnézze az élete során. Akárhányszor megnézem, a film végére kicsit másképpen láto... Több

2019.01.12 tooker

Megható, érzelmeinkre mélyen ható film, nagyon szép, szívbe markoló történettel, hiteles, nyers, néha sokkoló valóságot bemutató cselekménnyel, jelenetekkel.

2015.10.21 Blindspot

Véleményem szerint nem egy világmegváltó filmről van szó de szerencsére nem is egy átkozottul rosszról. Bőven üti az elmegy kategóriát éppen csak hogy lemaradt arról, hogy jónak számítson. Egyszer nézős típus.

2016.08.29 GaraiV

A története nagyon érdekes, már csak azért is mert igaz történeten alapszik. Van mondanivalója és elgondolkoztatja a nézőt. A főszereplő profi, hiteles alakítás

2015.03.24 szafffy

Hitelesen mutatja be a gettók embertelen világát, a kiszolgáltatottságot és a diktatúra hatalmát. Jamal egyedi karaktere adja a film nem megszokott stílusát.