Grand Army

A drámai sorozat főszereplője öt középiskolás diák, akiknek az élet számos területén kell szembenézniük kihívásokkal, legyen szó a szexualitásról, a faji különbségekről vagy épp gazdaságpolitikáról, hogy az út végén megtalálhassák önmagukat és a saját hangjukat.… Több

Premier: 2020.10.16. | Netflix (2020.10.16.)

2020.10.18 piZZola

Kicsit lassan indul, aztán végül felveszi a tempót, és elég jó bemutatja, milyen a tinédzserek élete. A szereplők úgy néznek ki, ahogy a hasonló korú gyerekek, úgy is öltözködnek, és egész hiteles az egész. Nem olyan lehengerlő, mint az Euphoria, de egész jó.

2020.10.17 Attila

Nem vágtam bele túl nagy elvárásokkal, lévén hogy Netflix-sorozat, és attól tartottam, hogy egy ostoba kamaszokat célzó műsort kapok, de nem így lett. Egész érdekes és szórakoztató.

2020.10.16 petresku

Háááát - a megszokott kliséken kívül nem igazán találkozni a sorozatban semmi eredetivel, mintha minden geberáció számára le akarnák forgatni ugyanazt a történetet újra meg újra meg újra. Ez a legutóbbi.

(2021. 02. 04.)
Szabadság, szorongás
A hol egymás mellett létező, hol meg egymásból következő szabadság és szorongás ábrázolása miatt mégis megéri próbát tenni ezzel a sorozattal. S csak sajnálhatjuk közben, hogy megbotránkoztatási gesztusait a lehető legegyszerűbb módon próbálja végrehajtani. Több